szybki kontakt: +48 61 67-00-393 | zapytaj@truszkowski.pl | G+

zadzwoń
61 67-00-393

napisz
zapytaj@truszkowski.pl

odwiedź nas
ul. Dąbrowskiego 29 biuro 3, 60-840 Poznań


Strategie marketingowe
i strategie biznesowe

Tworząc przemyślane strategie, pomagamy firmom
rozwijać się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Tworzymy strategie marek, strategie marketingowe i strategie rozwoju. Bazują one na dogłębnej analizie firmy, jej obecnej sytuacji i konkurencji. Na tej podstawie wskazujemy konkretne, skrojone na miarę rozwiązania pozwalające wydobyć pełen potencjał firmy. Naszym klientom pomagamy również we wdrożeniu strategii, ponieważ to ono finalnie decyduje o sukcesie.

Nasi wybrani klienci

Przygotowujemy strategie marketingowe, strategie biznesowe, strategie marek i strategie rozwoju dla firm różnej wielkości. Pracowaliśmy zarówno dla największych firm w Polsce, jak również dla tych, które chcą rosnąć na konkurencyjnym rynku.

Dlaczego nasze strategie są skuteczne?

Posiadamy wiedzę i doświadczenie ze wszystkim elementów nowoczesnego marketingu. Ta wiedza pozwala nam tworzyć kompleksowe i skuteczne strategie.

Jesteśmy ekspertami w zakresie tworzenia pozycjonowania rynkowego, brandingu, marketingu cyfrowego, tworzenia serwisów internetowych, usability, user experience (UX), content marketingu i sprzedaży.

Przygotowujemy strategie możliwe do wdrożenia, ponieważ już na etapie tworzenia strategii bierzemy pod uwagę zasoby firmy (kompetencje i budżet). Zawsze pomagamy naszym klientom wdrożyć zaproponowane rozwiązania.

Strategia przygotowana przez Truszkowski Consulting Group zmieniła losy naszej firmy. W ciągu trzech miesięcy od otrzymania strategii i wdrożenia tylko części zmian nasza sprzedaż wzrosła dwukrotnie. Kontynuujemy współpracę na zasadach stałych. - Mateusz Grabowski, właściciel firmy Karty Grabowskiego

O zespole

Firmę Truszkowski Consulting Group tworzą eksperci z wielu dziedzin, m.in. stratedzy, graficy, programiści, copywriterzy, specjaliści od kampanii w Internecie, finansiści. Nad każdym projektem osobiście pracują założyciele firmy.

Założyciele firmy

dr Jacek Truszkowski

Ewa Truszkowska

dr Jacek Truszkowski – Ekspert w dziedzinie rynków finansowych, marketingu cyfrowego i strategii – doktor nauk ekonomicznych; wieloletni wykładowca akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Bankowej; ukończył studium podyplomowe dotyczące rynków finansowych na Uniwersytecie Yale w Stanach Zjednoczonych; autor kilkunastu publikacji, w tym podręczników dla studentów oraz opracowań wydanych przez Narodowy Bank Polski; pracował dla firm notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych; przygotował kilkadziesiąt strategii oraz kilkaset analiz ekonomicznych przedsiębiorstw;

Ewa Truszkowska – Strateg biznesowy i marketingowy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych – pracowała przy największych kampaniach marketingowych w Polsce, m.in. dla Kompanii Piwowarskiej; ukończyła certyfikowane studium podyplomowe z zakresu strategii biznesowych w Darden School of Business na University of Virginia; członek American Marketing Association; autorka licznych publikacji z zakresu marketingu; przygotowała kilkadziesiąt strategii biznesowych i marketingowych; założycielka agencji marketingu cyfrowego specjalizującej się w prowadzeniu kampanii Google Ads – Adpresso; autorka kursu z prowadzenia kampanii Google Ads w sieci wyszukiwania

Elementy strategii

Każda strategia składa się z części analitycznej, wynikającego z niej pozycjonowania rynkowego dla danej firmy oraz części dotyczącej jego praktycznego wdrożenia. W skład blisko stustronicowego dokumentu prezentującego strategię wchodzą zazwyczaj:

Brak strategii = wyrzucanie pieniędzy

Prowadzenie skutecznych działań marketingowych zawsze zaczyna się od przygotowania strategii. Stanowi ona drogowskaz dla wszystkich działań marketingowych. Bez niej po prostu wyrzucasz swoje pieniądze w błoto.

Od koncepcji do wdrożenia

Jesteśmy w stanie wdrożyć wszystkie elementy skutecznej strategii marketingowej.

strona internetowa

więcej

Tworzymy skuteczne serwisy internetowe, które pomagają zdobyć nowych klientów. Strona internetowa jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych

przyciągnięcie klientów na stronę

więcej

Prowadzimy kampanie internetowe, które przyciągną nowych klientów na Twoją stronę (m.in. Google Adwords, Google Shopping).

klasyczna reklama (np. w prasie)

więcej

Pomagamy opracować skuteczną koncepcję i przygotowujemy projekt i treść reklam.

audyt i optymalizacja

więcej

Pomagamy ulepszyć stronę internetową w taki sposób, aby zapewniała Ci więcej klientów i była bardziej intuicyjna dla użytkowników.

analiza zachowań klientów na stronie

więcej

Analizujemy zachowanie użytkowników na Twojej stronie, abyś lepiej poznał swoich klientów i mógł dostosować zarówno stronę jak i swoją ofertę do ich oczekiwań. Analizujemy m.in. skąd wchodzą klienci, czego szukali w wyszukiwarce, ile czasu spędzają, jakie podstrony oglądają, a przede wszystkim ilu z nich dokonało zakupu lub się kontaktowało. Wykorzystujemy do tego celu m.in. Google Analytics.

eyetracking

więcej

Badamy na co patrzy klient oglądając stronę internetową, reklamę, ulotkę, etykietę. Robimy to śledząc (rejestrując i analizując) ruch gałek ocznych.

Przeczytaj artykuły z naszego bloga o strategii