szybki kontakt: +48 61 67-00-393 | zapytaj@truszkowski.pl | G+

zadzwoń
61 67-00-393

napisz
zapytaj@truszkowski.pl

odwiedź nas
ul. Dąbrowskiego 29 biuro 3, 60-840 Poznań

Strategie to nasza pasja

Zawsze nad każdym projektem pracujemy osobiście.
Tylko tak możemy zagwarantować realne efekty… i to w miłej atmosferze.

dr Jacek Truszkowski

Ewa Truszkowska

Ekspert w dziedzinie rynków finansowych, marketingu cyfrowego i strategii – doktor nauk ekonomicznych; wieloletni wykładowca akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Wyższej Szkole Bankowej; autor kilkunastu publikacji, w tym podręczników dla studentów oraz opracowań wydanych przez Narodowy Bank Polski; właściciel firmy consultingowej; od lat 90. zajmuje się tematyką rynków finansowych oraz marketingu cyfrowego; pracował dla firm notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych; przygotował kilkadziesiąt strategii oraz kilkaset analiz ekonomicznych przedsiębiorstw

Strateg biznesowy i marketingowy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych – pracowała przy największych kampaniach marketingowych w Polsce; członek American Marketing Association; ukończyła certyfikowane szkolenia z zakresu strategii biznesowych w Darden School of Business na University of Virginia; autorka licznych publikacji z zakresu marketingu; przygotowała kilkadziesiąt strategii biznesowych i marketingowych; specjalizuje się w marketingu usług


Zrealizujemy każdy projekt

Nie ma dla nas znaczenia czy jesteś małą, czy dużą firmą. Każdy klient jest dla nas równie ważny. Realizujemy projekty niezależnie od ich wielkości.

Twój problem to już nasz problem

Wiemy, że Twój czas jest dla Ciebie cenny. Od momentu rozpoczęcia z nami współpracy Twój problem staje się naszym problemem, a Ty za efekty rozliczasz tylko nas.

Wykonujemy projekty kompleksowo

Oprócz własnej wiedzy, doświadczenia i czasu dysponujemy sprawdzonym zespołem grafików i informatyków.

 

Zawsze gramy fair

Współpracując z nami nie będziesz zaskakiwany ani ceną ani ukrytymi kosztami.

Nasza filozofia działania

  • Mówi się „business is business”. Dla nas liczy się partnerstwo.
    Patrzymy na biznes przez pryzmat klientów, a nie stojących za nimi zleceń. Ważne jest dla nas budowanie długoterminowych relacji i świadczenie usług zgodnie ze strategią, w której obie strony odnoszą korzyść (win-win strategy).
  • Jesteśmy małą firmą. Świadomie nią pozostajemy.
    Jedynie będąc małą firmą jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście do problemów każdego klienta i wysoką jakość świadczonych usług. Jakość jest częścią naszego DNA, a nie pustym sloganem reklamowym. Z nami masz pewność, że Twój problem zostanie rozwiązany przez eksperta.
  • Szablony zdominowały świat. My działamy poza schematem.
    W przeciwieństwie do dużych firm doradczych, można nas porównać do butiku, w którym każdy klient traktowany jest indywidualnie lub manufaktury, gdzie każdy wyrób robiony jest ręcznie i poświęca się mu odpowiednio dużo czasu.