szybki kontakt: +48 61 67-00-393 | zapytaj@truszkowski.pl | G+

zadzwoń
61 67-00-393

napisz
zapytaj@truszkowski.pl

odwiedź nas
ul. Dąbrowskiego 29 biuro 3, 60-840 Poznań

Optymalizacja stron i sklepów internetowych

Poprawimy skuteczność Twojej strony lub sklepu internetowego.
Dzięki naszym wskazówkom w końcu w pełni wykorzystasz potencjał Internetu.

Nasi wybrani klienci

Dlaczego jesteśmy skuteczni

Celem naszego audytu strony jest wzrost liczby Twoich klientów. Z tego powodu w odróżnieniu od innych nie koncentrujemy się jedynie na jednym aspekcie działania strony, np. na SEO albo na usability. Poprawiamy wszystkie elementy, które są niezbędne do osiągnięcia celu serwisu internetowego.

cel naszego audytu

wzrost liczby klientów

Tego nie znajdziesz nigdzie indziej

Nasze audyty stron i sklepów internetowych są skuteczne, bo wykorzystujemy w nich naszą wiedzę ekspercką z wielu dziedzin. To jest nasz sprawdzony przepis na skuteczną stronę internetową. Dlaczego? Bo nawet pierwsza pozycja na liście wyników google nie na niewiele się zda, jeśli strona nie będzie przekonywała klienta.

Czy wiesz, że...

osób opuszcza stronę po kilku sekundach, jeśli od razu nie znajdzie interesującej ich treści.

osób uważa, że intuicyjność korzystania ze strony (usability) jest ważna.

Eksperci z dziedziny marketingu i informatyki. Do Twojej dyspozycji.

dr Jacek Truszkowski

Ewa Truszkowska

Założyłem i kieruję firmą Truszkowski Consulting Group. Od połowy lat 90. tworzę innowacyjne rozwiązania technologiczno-marketingowe. Bycie przedsiębiorcą łączę z pracą naukową. Wykładam na wyższych uczelniach i piszę książki. Moją pasją są języki programowania i wszelkie technologie informatyczne.

Specjalizuję się w marketingu internetowym, analizie usability i behawioralnych aspektach korzystania z serwisów internetowych. Moja pasja do marketingu zrodziła się 10 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Pracowałam przy największych projektach marketingowych w Polsce dzięki czemu znam krajowe realia.

napisz lub zadzwoń

pierwsza konsultacja jest bezpłatna

zapytaj@truszkowski.pl

61 67 00 393

Nasz sekret skutecznego audytu stron

Zanim przystąpimy do audytu najpierw dogłębnie analizujemy:


Tylko odpowiadając na te pytania jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczny audyt strony internetowej. Po wprowadzeniu naszych rekomendacji strona stanie się prawdziwym narzędziem marketingowym w Twoim biznesie.

Co dostajesz

Wyniki audytu prezentujemy w formie raportu. W zależności od potrzeb jest on albo w postaci kilkudziesięciostronicowego raportu albo w formie elektronicznej prezentacji, którą osobiście omawiamy.

Raport pisemny

Elektroniczna prezentacja

Przeczytaj naszego bloga z poradami

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat skutecznych stron internetowych zapraszamy do lektury naszego bloga.

Dlaczego warto zrobić audyt marketingowy swojej strony internetowej? SEO vs usability - pomagają sobie czy też szkodzą? Siedem najbardziej kosztownych błędów przy tworzeniu firmowej strony internetowej

Pracujemy w Poznaniu i w Warszawie

Chociaż nasze biuro mieści się w Poznaniu świadczymy usługi dla firm z całej Polski. Najwięcej naszych klientów ma swoje siedziby w Poznaniu i w Warszawie.

POZNAŃ

WARSZAWA